hits counter
FNH_logga.png                                                             
 
Stadgar Styrelse Granskningsgrupp Medlemskap Draglagsprov Blanketter
Hem Föreningen EU-projekt Distrikt Avel Registrering Hingstar Ston KBI/FKP Utmärkelser PR/Info allmänt FNH-Ungdom Aktiviteter Utbildningar Forskning Hästannonser Kontakt Länkar Kalendarium Hästdagar

Styrelse

Org.nr. 802002-4777 PG 212 21-7 BG 5733-9574 fnh.riks@nordsvensken.org
Hemsida www.nordsvensken.org
Ordf Kåre Gustafson
ledamot Emmetorp 610 12 Hällestad 070 - 555 04 63 ordforande@nordsvensken.org 2017-2020
Vice ordf Sune Hjerpe
ledamot Gusseröd 217 459 91 Ljungskile 0303 - 77 40 34 070 - 721 70 34 gusserod@hotmail.com 2015-2018
Sekreterare/ Annica Igemo
medl.frågor Tomasbo 102 733 61 Västerfärnebo 070 - 578 68 70 sekreterare@nordsvensken.org ej invald
Vice sekr Towa Wallbom
ledamot Önnebo 1009 694 97 Rönneshytta 073 - 181 83 39 towa.wallbom@telia.com 2015-2018
Kassör/ Jan Rudérus
medl.frågor Bartna 230, Kullen 660 57 Väse 054 - 86 12 20 070 - 331 83 22 kassor@nordsvensken.org ej invald
Registrator Anna-Caisa Lindbäck
lic/språngr Storsien 378 952 93 Kalix 0923 - 610 16 070 - 780 58 00 registrator@nordsvensken.org ej invald
PR-gruppen Janita Svensson
ledamot Tockenvägen 1 294 94 Sölvesborg 070 - 131 70 56 pr@nordsvensken.org 2017-2020
Granskn.gr Peter Ström
ledamot Slimminge 1216 264 91 Klippan 0435 - 231 51 070 - 265 65 90 helafamiljenstrom@hotmail.com 2017-2020
Vet./forskn Cecilia Hamilton
ledamot Faringe Berga 740 10 Almunge 070 - 326 10 85 cecilia.hamilton@telia.com 2017-2020
Ers BRUNTE Ingvar Karlsson
ledamot Kyrkbyn 1 566 93 Brandstorp 0502 - 501 82 070 - 527 70 54 2015-2018
Stamboks- Kjell Olsson
redaktör Lane-Ryrs Köperöd 350 451 93 Uddevalla 0522 - 66 04 46 070 - 683 87 06 stamboksforare@nordsvensken.org ej invald
Körkursansv. Fredrik Ottosson
ersättare Bastunäs 17 922 93 Vindeln 0933 - 510 14 070 - 333 30 25 fredrikottosson72@gmail.com 2015-2018
PR Jessica Rytter
ersättare Brunnmyrvägen 9 796 90 Älvdalen 073 - 922 22 15 jessica.rytter@nordsvenskdalarna.com 2017-2020
Tidn.red Christel Carlsson
ersättare Skallinge gård 810 313 97 Simlångsdalen 070 - 235 47 01 ccsnhp@gmail.com      2017-2020
Ungdoms- Sofia Martinsson
gruppen Föreningsgatan 59 582 30 Linköping 076-843 88 19 martinsson.sofia@gmail.com 2017
Granskn.gr Peter Ström
sammankall Slimminge 1216 264 91 Klippan 0435 - 231 51 070 - 265 65 90 helafamiljenstrom@hotmail.com 2017-2020
 
Granskn.gr Bengt Emanuelsson
ledamot Badgatan 6 467 31 Grästorp ej invald
Granskn.gr Per Ericsson
ledamot Kärra 4 516 96 Aplared 033-28 00 98 070 - 528 00 98 ej invald
Granskn.gr Kåre Gustafson
ersättare Emmetorp 610 12 Hällestad 070 - 555 04 63 ordforande@nordsvensken.org 2017-2020
Granskn.gr Kjell Olsson
ersättare Lane-Ryrs Köperöd 350 451 93 Uddevalla 0522 - 66 04 46 070 - 683 87 06 stamboksforare@nordsvensken.org ej invald
Valberedn Anne Hummel
sammankall Grönnäs 270 446 92 Skepplanda 073 - 976 73 37 hummel.270@telia.com 2017
Valberedn Björn Nordmark
ledamot Branseröd Truven 459 91 Ljungskile 070 - 323 33 72 truven@hotmail.com 2017
Valberedn Rolf Olsson
ledamot Årstad Hagvall 672 93 Årjäng 0573 - 520 21 076 - 133 13 20 2017
Valberedn Eva Samelius
ledamot Tollstorp Solberga 1 585 98 Linköping 070 - 954 54 64 eva@samelius.se 2017
Valberdn Ola Sjölin
ledamot Översta Olivhäll 190 694 92 Hallsberg 0582 - 61 19 69 ola.sjolin@outlook.com 2017
Valid CSS!

Sidan uppdaterad 2017-10-11  Copyright: 2015-2020 All rights reserved